Strona startowa - tylko najlepsze polskie linki

Top katalog polskich stron www

Podkategoria: Medycyna

 • Kosmetyki naturalne, organiczne i ekologiczne środki czystości »

  Do kosmetyków powinno się mieć takie samo podejście, jak do jedzenia. W sklepach znajdziemy mnóstwo produktów, podobnie jak kosmetyków, które są faszerowane chemią, z długim terminem ważności. Jednak wolimy jeść to, co nie zawiera chemii, tak, jak na ciało wolimy nakładać kosmetyk jej pozbawiony. Kosmetyki naturalne niosą ze sobą całą moc roślin w nim zawartych i jesteśmy przekonani, że natura jest w stanie dać nam wszystko to, czego potrzebujemy do pielęgnacji ciała. Czemu z tego nie korzystać? Zapraszamy do eko-sklepu Cedrynek, gdzie natura spotyka się z urodą.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • EMG - Neurolog Warszawa - dr K. Toruńska »

  Gabinet i pracownia EMG - diagnoza, leczenie i badanie: nerwica, migrena, udar, padaczka, sla, borelioza, tężyczka, polineuropatia, cieśń nadgarstka.
  Wejście na str. internetową dr K. Toruńskiej. Neurolog K. Toruńska ma gabinet neurologiczny z pracownią emg w Stolicy w dzielnicy Służewiec. Próby elektrofizjologiczne wykonywane są na nowoczesnym Keypoint w Warszawie. Pani Doktor prowadziła 1 w Kraju poradnię Tężyczkową w szpitalu MSWiA. Wykrywanie aberracji i dolegliwości neurologicznych min. : choroba Parkinsona; napady padaczkowe; omdlenia ; zespół miasteniczny ; sla; rwa kulszowa; otępienie czołowo skroniowe; mrowienie; niedowład ; stroke ; hipomagnezemia; migrena; borelioza.

  Data dodania: 12 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychologiczny »

  Witam na stronie internetowej! Gabinet mój położony jest w centrum malowniczego Lidzbarka Warmińskiego. Moja pracownia zajmuje się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem psychologicznym. Posiadam zaświadczenie potwierdzające wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne oraz zezwolenia Marszałka Województwa Warmińsko - Mazurskiego do prowadzenia badań i wydawania orzeczeń psychologicznych. Wykonuje badania dla operatorów, kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy. Pracownia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt diagnostyczny spełniający wszystkie aktualne standardy. Pracownia jest pod nadzorem Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. Wszystkie testy mają akredytację Pracowni Testów Psychologicznych. Zapraszam! www.bilety.warmia.info www.foto-slub.home.pl www.ginekolog-onkolog.cliniccentre.eu

  Data dodania: 14 02 2017 · szczegóły wpisu »

Medycyna - nowa strona:

Adres:


Home Jak dodać stronę ? Najnowsze strony Regulamin Kontakt stat4u

Stron w katalogu: 77 Kategorii: 18 Podkategorii: 200 Oczekujące wpisy: 0 IP: 222