Strona startowa - tylko najlepsze polskie linki

Top katalog polskich stron www

Gastronomia-wyposażenie
Gastronomia-wyposażenie


Szanowni Pańswo: Dla szerokiej gastronomii nasza firma handlowa oferuje całą gamę maszyn i urządzeń, oraz sprzętu podstawowego do sal, zaplecza, kuchni, oraz cateringu. Zapewniamy ciągłość dostaw i marek. Oferujemy do sprzedaży między innymi separatory tłuszczu automatyczne, sterowane elektronicznie, termosy, warniki, sztućce, obrusy, skertingi, klipsy, oraz talerze jednorazowe luksusowe, widelce, noże, widelczyki, łyżeczki. Zapraszamy zainteresowane firmy

Odwiedziny googlebot 220

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wózki widłowe »

  Firma Jazgot oferuje wózki widłowe, magazynowe i platformowe od renomowanych producentów. Ponadto w ofercie wysokiej jakości części zamienne tj.: widły i opony do wózków widłowych oraz węże hydrauliczne. Przedsiębiorstwo zajmuje się także szeroko rozumianym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz zakuwaniem przewodów hydraulicznych. Obsługujemy region Podkarpacia jak i całą Polskę. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Automaty do zatrzymywania tłuszczu »

  Instalacja urządzeń do zatrzymywania, separacji zużytego tłuszczu to wielkie wyzwanie dla właścicieli wszelkich zakładów gastronomicznych i przetwórstwa spożywczego. Nasza profesjonalna hurtownia wyposażenia gastronomii w sprzęt, maszyny i urządzenia oferuje najnowszej generacji, niezawodne w działaniu, wewnętrzne, automatyczne separatory tłuszczu, sterowane elektronicznie, produkowane w Irlandii przez firmę Grease Guardian. Zapraszamy:
  [url=http://]www. gastrorest. pl/podkategoria. php? idk=23&idpk=27/url]

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Telefonia internetowa »

  VoIP to znakomite rozwiązanie dla wszystkich planujących złagodzić opłaty za telefon. Spójrzmy prawdzie w oczy - mnóstwo osób nie może egzystować w dzisiejszym świecie bez stałego dostępu do telefonu. Telefonia VoIP umożliwia połączenie niewysoką cenę połączeń z mobilnością, zachowując jednocześnie wysoką jakość połączeń. Dzisiaj także ciężko sobie wyobrazić egzystowanie firmy bez niezawodnej i efektywnej telekomunikacji. Wydatki ponoszone na usługi telekomunikacyjne potrafią być jednak znacznym ciężarem dla zasobów właściwie każdego przedsiębiorstwa. Inne zalety telefonii internetowej takie jak wirtualny fax, 3CX phone system, IVR pozwalają na wykorzystanie szeregu posiłkowych funkconalności jak również multikonferencje. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • fiskalnekasy.com »

  W naszej firmie od samego początku, tj. od roku 1996 prowadzimy sprzedaż, instalacje, wdrożenia i serwis kas fiskalnych i drukarek fiskalnych, jak również współpracujących z nimi urządzeń, tj. :szuflady, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. W naszej ofercie klient znajdzie urządzenia najważniejszych i najbardziej znanych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Każdy klient może u nas liczyć na INDYWIDUALNE, PROFESJONALNE I FACHOWE podejście. Dzięki temu obsługujemy na terenie całej Polski ogromną ilość klientów, którzy bardzo chętnie ponownie do nas wracają. Każdy klient ma zapewnioną kompleksową opiekę serwisu gwarancyjnego, oraz pogwarancyjnego na wszelkiego rodzaju płatne usługi.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Regionalne hurtownie pneumatyczne Pneumat System to wyspecjalizowane sklepy z pneumatyką, automatyką i hydrauliką, gdzie znaleźć można:
  1. Poduszki pneumatyczne rozbieralne jak nierozbieralne, które nie wymagają smarowania i pracują pod ciśnieniem do 8 bar. Siłowniki mieszkowe dostępne są rozmiarach od 1/4 do 1/2. Poduszki pneumatyczne wykorzystywane są w przemyśle maszynowym, motoryzacyjnym, drzewnym, agrotechnice itd. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo z zakresu doboru właściwej poduszki pneumatycznej dopasowanej do danej aplikacji.
  2. Klapy zwrotne o budowie kołnierzowej i międzykołnierzowej, które mogą być wykorzystywane do przesyłu produktów płynnych i sypkich. Klapa zwrotna dostępna jest w wersji nierdzewnej, ze stali węglowej, żeliwa. Przepustnice zwrotne posiadają różne uszczelnienia, dlatego znajdą użycie także przy najbardziej wymagających aplikacjach.
  3. Wyłącznik bezpieczeństwa grzybek to powszechnie wykorzystywany włącznik bezpieczeństwa na halach produkcyjnych, liniach montażowych itd. Ten charakterystyczny przycisk sterowniczy znajdziemy na wielu panelach operatorskich, maszynach czy innych aplikacjach przemysłowych. Wszystkie wymienione produkty kupisz przez nasz sklep internetowy, dlatego polecamy i zapraszamy do rejestracji w nim!

  Data dodania: 23 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • alkomaty - alkotester.pl »

  Teraz u nas nie tylko szybko i wygodnie kupisz fizyczny alkomat od największych i sprawdzonych światowych producentów. Teraz także przygotowaliśmy prosty i przyjazny alkomat internetowy, dostępny dla każdego online.

  Nie ryzykuj swoim i życiem innych. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 14 02 2019 · szczegóły wpisu »


Home Jak dodać stronę ? Najnowsze strony Regulamin Kontakt stat4u

Stron w katalogu: 77 Kategorii: 18 Podkategorii: 200 Oczekujące wpisy: 0 IP: 222