Strona startowa - tylko najlepsze polskie linki

Top katalog polskich stron www

Badania ankietowe
Badania ankietowe


Nasza agencja powstała w 2010 roku w samym centrum Wrocławia. Od tej pory systematycznie rozwijamy się w aspekcie badań marketingowych. W tym momencie zatrudniamy ośmiu ekspertów a na swoim koncie mamy już ponad 300 zrealizowanych projektów badawczych na terenie całego kraju.

Odwiedziny googlebot 191

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Billboardy LED »

  ScreenCom digital billboard to regionalny operator cyfrowej reklamy zewnętrznej dysponujący i zarządzający wielkoformatowymi ekranami diodowymi zlokalizowanymi w miejscach o największym natężeniu ruchu na terenie województwa Śląskiego.

  Data dodania: 24 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Baza firm w internecie »

  Baza firm w internecie to rodzaj agregatu zbierającego wszystkie firmy w jednym miejscu. Właściciele firm mogą w ten sposób w pełni zaprezentować swoją ofertę potencjalnym klientom. Klienci natomiast uzyskują łatwy dostęp do wszystkich ofert w jednym miejscu, dzięki czemu mogą je porównać i ostatecznie wybrać tę najkorzystniejszą. Katalog to swoista wizytówka firmy w internecie. Zawiera takie informacje jak adres kontaktowy, link do strony internetowej, e-mail, a także opis swojej oferty i mapkę, dzięki której klient od razu wie, gdzie się udać. Dla firm to stosunkowo tania reklama, zwłaszcza jeśli porównać ją z tradycyjnymi kanałami reklamy. Jest to rozwiązanie optymalne dla niewielkich firm, które nie posiadają rozbudowanych budżetów na reklamę i marketing. Katalogi firm są przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. To coraz częstszy sposób wyszukiwania informacji, zwłaszcza podczas przebywania poza domem.

  Data dodania: 16 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie mediów »

  Dom mediowy Media Concept - planowanie i zakup mediów. Cechuje nas doświadczenie. Po wielu latach działalności mamy za sobą 60 zadowolonych klientów i ponad 200 wykonanych kampanii. Media Concept to także dobre zaplecze reklamowe. Nasz dom mediowy należy do Grupy Reklamowej JUST, co umożliwia wymianę doświadczeń promocyjnych z najważniejszymi polskimi przedsiębiorstwami z branży reklamowej. Na bieżąco śledzimy nurty w reklamie i na ich podstawie komponujemy kampanie naszych Klientów. Umiemy dostosować się do wielu schematów współpracy i nawet najmniejszy budżet stanowi dla nas ważne wyzwanie.

  Data dodania: 10 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Opole – Contweb.pl »

  Jeśli już posiadasz stronę internetową i szukasz rozwiązania, które pomoże ci szybko osiągnąć wysoką pozycję w wyszukiwarce, to trafiłeś doskonale. Usługa, jaką proponujemy, czyli pozycjonowanie stron pozwoli osiągnąć szybko upragniony cel. Dlatego przygotowaliśmy ciekawą ofertę na reklamę, która obejmuje:
  - copywriting
  - prowadzenie Facebooka
  jednakże naszym autem jest także skuteczne pozycjonowanie stron opole na rynku lokalnym, ogólnopolskim czy nawet światowym. Contweb- Agencja Marketingu Internetowego pomoże Ci osiągnąć sukces!

  Data dodania: 28 12 2016 · szczegóły wpisu »


Home Jak dodać stronę ? Najnowsze strony Regulamin Kontakt stat4u

Stron w katalogu: 77 Kategorii: 18 Podkategorii: 200 Oczekujące wpisy: 0 IP: 222